Ігровий набір Battat Забавний автопарк зі звуковими ефектами, 4 машинки

-11%
- Готово до відправки
- Код: 28071
2 630 ₴
2 348 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір ЗАБАВНИЙ АВТОПАРК
Потягни машинку назад — і вона покотиться вперед!
- 4 великі м'які машинки
- Ідеальні для дитячих ручок
- Автомобіль дзвенить
- Вантажівка телефонує
- Гоночна машина шумить
- Таксі пищить
- Батарейки не потрібні
Ігровий набір ЗАБАВНИЙ АВТОПАРК допоможе в розвитку:
- сенсорики
- вміння грати
- уяви.
Розвиваючі іграшки Battat - іграшки, які надихають!
Розмір кожної машинки — 13х9,5х10 см.
Розмір упаковки — 24x14x23 см.
Рекомендований вік — від 1 до 4 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 2 348 ₴







