Ігрова фігурка Funko POP! серії Marvel - Дедпул з мечами (ексклюзив, 25 cm)

- Немає в наявності
- Код: 28073
2 347 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка з тремтячою головою FUNKO POP! - ДЕДПУЛ З МЕЧАМИ стане чудовим подарунком для шанувальників всесвіту Marvel.
- Ексклюзивна лімітована фігурка.
- Голова фігурки прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вміння грати і емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 25 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 250 мм |
| Персонажі | Дедпул |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 2 347 ₴


