Двоколісний самокат складаний Nixor Sports серії — Pro-Fashion 145, рожевий

- Немає в наявності
- Код: 28078
2 134 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний алюмінієвий складаний самокат Nixor серії PRO-FASHION створений спеціально для прогулянок і підходить для дітей і дорослих. До того ж він рожевий і стильний!
Зручний у використанні та надійний дитячий самокат, він стане чудовим доповненням до прогулянок на свіжому повітрі!
Nixor PRO-FASHION 145 має:
- складану конструкцію;
- міцну алюмінієву раму;
- регульовану висоту керма — від 64 до 82 cm;
- зручні грипси;
- задні гальма;
- спеціальне покриття деки для ніг, яке запобігає ковзанню підошви під час катання;
- розмір деки 9,8х50 cm;
- поліуретанові колеса з підшипниками високої точності АВЕС 5, які гарантують стійкість і безпеку.
Самокат дитячий має зручне регулювання висоти керма та високу вантажопідйомність. Завдяки цим опціям він однаково добре підходить і дітям, і дорослим.
Також самокат Nixor PRO-FASHION 145 дає змогу покращити в дитини:
- фізичний розвиток;
- концентрацією уваги;
- просторове сприйняття.
Діаметр коліс: 14,5 cm.
Максимальне навантаження: 100 kg.
Колір: рожевий.
Рекомендовано для дітей від 5 років і дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nixor Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 134 ₴



