Ігрова фігурка Funko POP! серії "Godzilla Vs Kong" - Конг 25 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 28095
2 513 ₴
2 244 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Godzilla Vs Kong" — КОНГ стане чудовим подарунком для шанувальників фільмів про мегамонстрів.
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 25 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 210 мм |
- Ціна: 2 244 ₴




