Ігрова фігурка Funko Pop! серії "Мандалорець" - Мандалорець у хромі з малюком 25 см

- Немає в наявності
- Код: 28096
3 215 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка з головою, що трясеться, FUNKO POP! - МАНДАЛОРЕЦЬ В ХРОМІ З МАЛЮКОМ стане чудовим подарунком для любителів серіалу «Мандалорець» від творців 'Зоряних Війн'.
- Голова фігурки прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захопливим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному інтелекту.
Розмір фігурки близько 25 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 250 мм |
| Персонажі | Зоряні Війни Ігрові фігурки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 3 215 ₴





