Інтерактивна іграшка Zapf для ляльки Baby Born Казковий єдиноріг зі світловими та звуковими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 28104
2 163 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка BABY born - Казковий Єдиноріг - мрія багатьох дівчаток. Малятко BABY born - не виняток! Цей дивовижний єдиноріг із густою гривою та пишним хвостиком стане найкращим другом для лялечки.
- За допомогою гребінця і шпильок єдинорогу можна створювати найнезвичайніші зачіски.
- Справжнє диво відбувається під час натискання на ліве вушко - ріг починає світитися, звучать казкові мелодії.
- Настав час прикріпити сідло, щоб лялечка могла покататися на своєму новому другові.
- М'яке натискання на ліве вухо приводить у рух блискучі копита єдинорога.
Безліч годин цікавої гри забезпечено!
До набору входить:
- 1 єдиноріг;
- 1 сідло;
- 1 гребінець;
- 3 шпильки.
Потрібні 4 батарейки АА (входять до набору).
Підходить для ляльок 43 см.
Рекомендовано для дітей від 2 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Born |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 163 ₴





