Металева машинка на радіокеруванні Off-road Metal Crawler — Race Матовий Червоний

- Готово до відправки
- Код: 28119
3 840 ₴
3 429 ₴
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/к — RACE принесе Вашій дитині безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри!
- Завдяки негабаритним шинам автомобіль зможе подолати бруд, гірські дороги, мілководдя, траву та тротуарну плитку.
- Автомобіль обладнаний за останнім словом іграшкової техніки та має незалежну передню підвіску.
Такі характеристики дають змогу автомобілю OFF-ROAD CRAWLER — RACE імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і найкраще зчеплення автомобіля з дорогою.
Модель відповідає "Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (утвердженому Постанові Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017, No139)".
Під дію вищезазначеного техрегламенту потрапляють іграшки, які відповідають міжнародній директиві RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), що обмежує вміст шкідливих речовин. Ці іграшки є безпечнішими для дітей і довкілля.
Особливості:
- масштаб — 1:14,
- матеріал корпусу — метал і пластик,
- радіус дії пульта — 50 м,
- тип привода — задній,
- час роботи — 15 хвилин (залежить від стилю керування),
- час заряджання — 2,5 год,
- живлення — 3 батарейки типу АА для пульта керування (до комплекту не входять);
- акумулятор 6 V.
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дають змогу розвинути в дитини:
- вміння грати,
- сприйняття простору.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 50 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Розміри | |
| Висота | 184 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 133 мм |
- Ціна: 3 429 ₴









