Двоколісний скутер підлітковий складаний Nixor Sports — Professional 180, зелений

- Немає в наявності
- Код: 28122
2 634 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний алюмінієвий складаний скутер Nixor серії PROFESSIONAL розроблений спеціально для прогулянок і підходить для дітей та дорослих.
Зручний у використанні та надійний дитячий скутер, він стане чудовим доповненням до прогулянок на свіжому повітрі!
Скутер серії Nixor PROFESSIONAL 180 має:
- складану конструкцію;
- міцну алюмінієву раму;
- регульоване кермо — від 73 до 94 cm;
- зручні грипси;
- заднє гальмо;
- спеціальне покриття майданчика для ніг, яке запобігає ковзанню підошви під час катання;
- панель для ніг 9,8х52 cm;
- поліуретанові колеса з підшипниками високої точності ABEC-5, які гарантують стійкість і безпеку.
Скутер дитячий має зручне регулювання висоти керма та велику вантажність. Завдяки цим опціям він однаково добре підходить і дітям, і дорослим.
Nixor PROFESSIONAL 180 дає змогу покращити в дитини:
- фізичний розвиток;
- концентрацією уваги;
- сприйняття простору.
Діаметр коліс: 18 cm.
Максимальне навантаження: 100 kg.
Колір: чорний із зеленим.
Рекомендовано для дітей віком від 5 років і дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nixor Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вікова група | Без обмежень |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Діаметр колеса | 180 мм |
| Висота рульової стійки | 94 см |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Основні атрибути | |
| Тип | Скутер |
- Ціна: 2 634 ₴





