Ігровий центр Kiddieland — Мультицентр озвучення українською мовою

- Немає в наявності
- Код: 28128
2 308 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий центр МУЛЬТИЦЕНТР озвучений українською мовою — оригінальна музична та розвиваюча іграшка, справжній багатофункціональний ігровий центр.
Особливості Мультицентра:
- на одній зі сторін іграшки розташовані клавіші піаніно та інші музичні інструменти з реалістичними звуками
- на іншій – звучать три дитячі народні пісеньки у супроводі світлових ефектів: "Ой, є в лісі калина", "Вийди, вийди, сонечко", "Як діждемо літа"
- гарні картинки та пізнавальні вірші познайомлять малюка з порами року
- годинник у формі сови допоможе ознайомитися з розпорядком дня
- справжній сюрприз — комп'ютер із 2 пісеньками про форми, завдяки яким малюк дізнається, який вигляд мають фігури та як їх малювати.
- нагорі розміщений лабіринт із яскравими намистинами для розвитку дрібної моторики.
Ігровий набір Мультицентр Kiddieland допоможе малюкові в розвитку таких навичок:
- дрібна моторика
- сенсорика
- мова
- пам'ять
- логика
- кругозір
- музичний слух
- емоційне сприйняття.
Дізнавайтеся світ із дивовижним Мультицентром!
Упаковка презентаційно-відкрита.
Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).
Розмір іграшки: 34x25x24 см.
Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kіddіeland |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 308 ₴









