Музична іграшка Battat — Котофон

-11%
- Готово до відправки
- Код: 28131
3 717 ₴
3 319 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка — КОТОФОН
Пам'ятай: Моцарт міг грати на піаніно в три роки. Але йому ніколи не вдавалося бути тобою!
- 5 інструментів: банджо, орган, дзвіночки, фортепіано, Котофон
- 5 ритмів: рок, блюз, самба, техно, диско
- 20 мелодій і 7 кумедних котячих пісеньок
- Вбудований мікрофон зі шнуром, що втягується
- Музичний буклет у комплекті
- Регулювання гучності та темпу
- Функція запису та відтворення
- Якщо немає гри, Котофон муркотить і автоматично вимикається.
Музична іграшка — КОТОФОН допоможе в розвитку:
- музичного слуху
- креативності
- уяви.
Розвиваючі іграшки Battat - Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки — 48х7х25,5 см.
Розмір упаковки — 50,8х12,7х25,4 см.
Живлення — 4 батарейки АА входять до комплекту.
Рекомендований вік — від 2 до 6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 3 319 ₴






