Музична іграшка Battat S2 — Кваквафон

-11%
- Готово до відправки
- Код: 28133
2 997 ₴
2 676 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка - КВАКВАФОН S2 зі світлом і звуком. Це веселіше, ніж цілий жаб'ячий хор!
- Барабанна установка, на якій можна грати без музичного супроводу або під акомпанемент в одному з чотирьох музичних стилів.
- Обирай, що більше тобі до вподоби - рок, етно, електро поп або урбан!
- Спеціальна кнопка перетворює звуки барабанів на кумедне квакання Кваквафона.
- В іграшці записано кілька мелодій, які також можна супроводжувати грою на барабанах.
- У Кваквафона є також цікава гра "Злови вогник".
- Присутнє регулювання гучності та кнопка, яка зупиняє всі звуки.
Музична іграшка - КВАКВАФОН допоможе в розвитку:
- музичного слуху;
- креативності;
- уяви.
Розвиваючі іграшки Battat - Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки - 43,2 х 25,4 х 12,7 см.
Живлення - 4 батарейки типу АА (у комплекті).
Рекомендовано для дітей старше 2 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабан |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 254 мм |
| Довжина | 432 мм |
| Ширина | 127 мм |
- Ціна: 2 676 ₴






