Музична іграшка Battat- піаніно Гіпофон, блакитний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 28146
4 986 ₴
4 452 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселощі ніколи не закінчиться з музичною іграшкою — ГІППОФОН. Це ігрове піаніно має безліч кумедних функцій, які може вивчити Ваш маленький музикант.
- Натискайте на клавіші, щоб побачити, як пташки світяться різними кольорами та весело підстрибують.
- 26 звукових ефектів, 15 кумедних пісень, 6 дитячих віршиків англійською.
- 5 музичних режимів: піаніно, маримба, голос, до-ре-мі, чирикання.
Музична іграшка — ГІППОФОН допоможе в розвитку:
- музичного слуху;
- креативності;
- уяви.
Розвиваючі іграшки Battat — Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки — 33 х 20,9 х 24,1 см.
Живлення — 4 батарейки типу АА (у комплекті).
Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 241 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 209 мм |
- Ціна: 4 452 ₴






