Триколісний самокат Micro "Mini Deluxe" — Чорний

- Немає в наявності
- Код: 28160
4 426 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокати серії «Mini Deluxe» розроблені швейцарським брендом Micro спеціально для дітей і дошкільнят.
- Т-подібна стійка самоката дає змогу регулювати висоту керма в межах 49-67 см.
- Для зручності зберігання або транспортування стійку можна легко від'єднати.
- Дека самоката посилена скловолокном.
- Усі самокати мають запатентований унікальний похило-поворотний механізм керування.
- М'який пластик самоката та заокруглені краї роблять його безпечним для дітей молодшого віку та допомагають уникнути травм.
- Високоякісне гальмо має сталеву пружинну вставку та не нагрівається під час гальмування.
- Максимально допустиме навантаження — 50 кг.
- Максимально допустимий зріст дитини — 120 см.
Самокати Micro сприяють розвитку координації руху, стимулюють фізичну активність і вчать тримати баланс.
Колір: чорний.
Рекомендовано для дітей від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Висота рульової стійки | 67 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 4 426 ₴









