Триколісний самокат Micro "Mini Deluxe LED"з підсвічуванням коліс — Червоний

- Немає в наявності
- Код: 28177
4 813 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі самокати серії Mini Micro Deluxe є найбільш вдосконаленими та міцними самокатами для дітей молодшого та дошкільного віку.
Виробник – швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві самокатів для дітей та дорослих. Компанія заснована в 1996 році. Саме тому мільйони сімей у світі вибирають саме самокати Micro.
Дитячий самокат - це не тільки активне фізичне навантаження. З його допомогою у дитини покращуються баланс, координація та моторика.
- розроблено у співпраці зі швейцарськими професіоналами-медиками;
- оснащені запатентованим унікальним механізмом нахилу та повороту керма Mini Micro;
- використовують особливий тип пластику із закругленими краями в додатку з Т-подібною ручкою, що робить його безпечним для дітей та дозволяє уникнути травм;
- стійка виготовлена з кольорового анодованого алюмінію. Це означає, що вона не тільки зовні виділятиметься серед інших, але і витримає найжорсткіші удари при катанні;
- протиковзка силіконова підніжка має додаткові виступаючі елементи у вигляді логотипу Micro, які знижують ковзання ноги на деку при підвищеній вологості або під час дощу;
- модернізоване заднє гальмо забезпечить максимальний рівень безпеки;
- поліуретанові колеса із підшипниками стандарту АВЕС 9 дозволять пересуватися без шуму;
- додатково самокат ззаду оснащений світловідбиваючими елементами
Характеристики:
- самокат підходить для дітей дошкільного віку (від 2 до 5 років) зростом до 110 см і масою тіла до 50 кг;
- регульована по висоті телескопічна кермова стійка (49-67 cm);
- міцна дека, посилена скловолокном;
- розміри деки – 30х11х6 cm;
- самокат 3 колісний;
- колеса, що світяться;
- Т-подібна стійка, яку можна від'єднати для зручного транспортування самокату;
- високоякісне гальмо, яке має сталеву пружинну вставку і не нагрівається при гальмуванні;
- колеса виготовлені з високоякісного поліуретану та укомплектовані підшипниками стандарту АВЕС 9, що забезпечує безшумне та комфортне пересування тротуаром або парком;
- вага самокату – 2 кг.
- Колір: червоний.
Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Висота рульової стійки | 67 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 4 813 ₴









