Баттатокачалка — Поні Банджо

- Немає в наявності
- Код: 28180
5 643 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава та кумедна баттатокачалка серії "Родео" — НОНІ БАНДЖО
Класичний друг для малятка скаче в дитячу прямо з родео!
- Застрибуй на спину цієї м'якої та зручної поні та стій!
- Дерев'яні ручки та полози нагадують про класику та дарують приємні відчуття.
- Качаючись, малюк почує цокання копит своєї конячки, причому БЕЗ БАТАРЕЕК!
- Ідеально підходить для дитячої або ігрової кімнати.
Battat. Будь відважним. Будь спокійним. Будь собою!
Розмір іграшки/паковання — 60х34х46 см.
Розмір іграшки/паковання з вушками — 60х34х60 см.
Рекомендований вік — від 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка-гойдалка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 5 643 ₴





