Трюковий самокат Micro "Ramp" — Чорний

- Готово до відправки
- Код: 28184
5 650 ₴
5 045 ₴
Самокат MICRO серії "Ramp" — ЧОРНИЙ — ідеальний вибір для фристайлу початківців.
Виробник — швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів, самокатів і аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар
Невелика вага та широка Т-подібна штанга роблять Micro Ramp ідеальним скутером для амбітних новачків у фристайлі. Щоб переконатися, що будь-яка деталь підходить, він був розроблений у співпраці з професійними райдерами. Скутер має посилену суцільну штангу з хромованої сталі, увігнуту алюмінієву деку з антиковзним покриттям, 100-міліметрові колеса з металевим осердям і міцне сталеве гальмо з гнучким крилом. З Micro Ramp ви скоро здивуєте глядачів у скейтпарку!
- Полегшена конструкція алюмінієвого керма, його висота — 75 см.
- Колеса самоката зроблені з міцного та стійкого до стирання поліуретану. Діаметр — 100 мм, підшипники класу ABEC 9.
- Дека самоката неймовірно міцна, стійка до прогинання для більш контрольованого виконання трюків.
- Самокат Мікро дуже компактний і легкий, його вага — 3,5 кг, він зменшений без втрати міцності.
- Максимально допустиме навантаження — 100 кг.
- Не складається, кермова стійка не регулюється за висотою.
Самокати Micro сприяють розвитку координації руху, стимулюють фізичну активність і вчать тримати баланс.
Рекомендовано для дітей від 12 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 77 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 5 045 ₴






