Триколісний самокат Micro "Maxi PRO Deluxe" — Фіолетовий

- Немає в наявності
- Код: 28204
6 186 ₴
Дитячі самокати серії Maxi Micro Deluxe Deluxe Pro є найдосконалішими та найміцнішими самокатами для дітей дошкільного віку та школярів.
Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована 1996 року. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу. Всі деталі самоката - від деки до підшипників - створені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати найякісніший і найдовговічніший товар. Саме тому мільйони сімей у світі обирають саме самокати Micro.
Дитячий самокат - це не тільки активне фізичне навантаження. З його допомогою у дитини поліпшуються баланс, координація і моторика. І для цього самокат має бути високотехнологічним і безпечним. Тому самокати Micro Maxi Deluxe Pro мають низку особливостей:
- оснащені запатентованим унікальним механізмом нахилу і повороту керма Maxi Micro;
- додатково дека самоката посилена скловолокном;
- використовують особливий тип пластику із закругленими краями в доповненні з Т-подібною ручкою, що робить його безпечним для дітей і дає змогу уникнути травм;
- стійка виконана з кольорового анодованого алюмінію. Це означає, що вона не тільки зовні вирізнятиметься з-поміж інших, а й витримає найжорсткіші удари під час катання;
- протиковзка силіконова підніжка і модернізоване заднє гальмо забезпечать максимальний рівень безпеки;
- поліуретанові колеса з підшипниками стандарту АВЕС 9 дадуть змогу пересуватися без шуму.
Характеристики:
- самокат підходить для дітей дошкільного віку та школярів (від 5 до 12 років) зростом до 150 cm і масою тіла до 50 kg;
- регульована за висотою телескопічна рульова стійка (71-90 cm);
- міцна дека, посилена скловолокном;
- розміри деки - 33х13,5х6 cm;
- самокат 3 колісний;
- Т-подібна стійка, яку можна від'єднати для зручного транспортування самоката;
- високоякісне гальмо, яке має сталеву пружинну вставку і не нагрівається під час гальмування;
- колеса виготовлені з високоякісного поліуретану та укомплектовані підшипниками стандарту АВЕС 9, що забезпечує безшумне і комфортне пересування по тротуару або парку;
- вага самоката - 2,9kg.
Колір: фіолетовий.
Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.9 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 6 186 ₴









