Двоколісний самокат складаний Micro "Speed Deluxe" з амортизатором — Аляскинський блакитний

- Немає в наявності
- Код: 28221
7 371 ₴
Дитячий самокат MICRO серії "Speed Deluxe" - АЛЯСКИНСЬКИЙ БЛАКИТНИЙ досконалий та міцний двоколісний самокат.
Виробник – швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома виробництвом біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Усі деталі виготовлені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар чи самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність та безпеку, щоб споживач міг отримати якісний та довговічний товар.
Дитячий самокат - це активні фізичні навантаження. Катаючись на самокаті, дитина вчиться тримати рівновагу, розвиває координацію та моторику. Тому самокат має бути високотехнологічним та безпечним.
- Модель серії Speed – унікальна. Самокат оснащений амортизаційними колесами та однією особливою додатковою функцією. Кулькові підшипники вбудовані в силікон, що забезпечує м'який ефект амортизації та, як наслідок, сприяє плавному ходу навіть на нерівних поверхнях.
- У моделі Speed Deluxe зручне вигнуте кермо та бризковики спереду та ззаду для комфортної їзди.
- Рама самокату Мікро виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву, має складний механізм та підніжку для вертикального паркування.
- Спеціальна антиковзна наклейка на деці робить катання ще зручнішим.
- Поліуретанові колеса із підшипниками стандарту АВЕС 9 дозволять пересуватися без шуму.
- Самокат складається.
Характеристики:
- самокат підходить для дітей віком від 10-ти років, максимальне навантаження на раму 100 кг.
- рульова телескопічна стійка регулюється по висоті (67-97 см)
- складана рама
- вага самокату – 3,7 kg.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Висота рульової стійки | 97 см |
| Особливості | Амортизатор, Регулювання керма по висоті, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 7 371 ₴





