Розвиваюча іграшка Battat Зоо-куб дерев'яний

- Немає в наявності
- Код: 28234
9 006 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча дерев'яна іграшка — ЗОО-КУБ
Багато звірів — і багато веселощів! — очікує малюка з дивовижним Зоо-кубом.
- Смішні тварини ховаються за потайними дверцятами, за кубиками з англійськими літерами, що крутяться, а також на доріжках лабіринту на верхній стороні Куба.
- Малюк зможе зібрати картинки тварин на деталях, що обертаються або придумати нове смішне звірятко.
- Акуратно пересувай деталі вгору по звивистих доріжках — і дивись, як весело вони спускаються донизу!
- Лабіринти з яскравими круглими намистинами надовго захоплять малюка та допоможуть розвинути дрібну моторику пальчиків.
Розвиваюча дерев'яна іграшка — ЗОО-КУБ допоможе малюкові в розвитку
- дрібної моторики
- логики
- кругозора.
Розвиваючі іграшки Battat - Будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!
Розмір Куба: 34х30х45 см.
Рекомендований вік — 12 місяців до 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Уникуб |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 450 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Висота упаковки | 450 мм |
- Ціна: 9 006 ₴









