Ігрова фігурка Funko Pop! серії "Стражі галактики" - Грут, що танцює (46 cm)

- Немає в наявності
- Код: 28239
11 430 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілова ігрова фігурка з головою, що тремтить, FUNKO POP! – ГРУТ, ЩО ТАНЦЮЄ стане чудовим подарунком для шанувальників всесвіту 'Marvel'.
- Голова фігурки прикріплена таким чином, що при русі вона кумедно трясеться.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 46 cm.
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 460 мм |
| Персонажі | Марвел |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 550 мм |
- Ціна: 11 430 ₴




