Ігровий будиночок Little Tikes — Збережемо природу

- Немає в наявності
- Код: 28240
14 098 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий будиночок - ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ не тільки розважить Ваших малюків на свіжому повітрі, але й навчить дбайливо ставитися до природи та довкілля.
- Виготовлений із довговічного пластику, стійкого до погодних умов.
- Містить кілька ігрових зон, які можуть бути використані для освітніх занять.
- Поруч із будиночком розташований справжній квітник. Посадіть трави або овочі, піклуйтеся про рослини та спостерігайте, як вони ростуть.
- Ліх тарик будиночка працює від сонячної батареї.
- Дах будинку має віконце та спеціальну будову для збирання дощової води. Після дощу вода збирається та зберігається в спеціальному баку. Завдяки крану знизу бака її можна використовувати для поливання рослин.
- Раковина повністю функціональна та використовує дощову воду з бака.
- Поруч із раковиною розташовані два контейнери для сортування сміття.
- Одна з секцій даху може бути використана для вирощування газону (створення "зеленого даху").
- У будиночку функціональні двері, поштова скринька та дверний дзвінок.
Ігровий будиночок вимагає збирання. Для складання Вам знадобляться викрутка та щипці (не входять до комплекту)
Розмір будиночка в зібраному стані: довжина 145 см, ширина 94 см, висота 130 см
Розмір упаковки: довжина 121 см, ширина 59 см, висота 60 см
Вага 26 кг
У комплекті:
- елементи будиночка в розібраному стані
- шурупи для збирання (додатково потрібні викрутка та щипці)
- аксесуари: лопатка, грабельки, лійка та телефон
Гра сприяє емоційному розвитку, розвитку кругозору та вмінню грати
Рекомендовано для дітей віком від 2 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Little tikes |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | На вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 940 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 26 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 14 098 ₴









