Інтерактивна м'яка іграшка Пес Патрон на повідку

- Немає в наявності
- Код: 28241
963 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герой наших днів та улюбленець усіх дітей - Пес патрон. Інтерактивне цуценя на повідку вміє ходити, гавкати і віляє хвостиком. Пухнастий дружок одягнений у жилетку рятувальника ДСНС. Габарити цуценя 27 х 12 х 26 см. Працює від батарейок.
Особливість:
- Цуценя управляється за допомогою повідку
- Ходить, гавкає, віляє хвостом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 26 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 963 ₴





