Іграшковий арбалет із лазерним прицілом

- Немає в наявності
- Код: 28242
660 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий арбалет, який стріляє дротиками з присосками. На корпусі арбалета встановлений лазерний приціл для підвищення точності під час пострілу. Дальність польоту дротика — до 12 метрів. Також у наборі йде мішень, за допомогою якої дитина зможе відточувати вміння стрільби на арбалеті. Арбалет максимально наближений до оригінальних моделей, з однією лише відмінністю, наконечники стріл, що використовуються під час стрільби, виготовлені у формі присосків.
Особливість:
Особливість:
- Лазерний приціл
- Дротики з присосками
Комплектація:
- Арбалет
- Мішень
- Дротики 4шт
- Колчан (чохол для дротиків)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Дротики, Присоски |
| Колір | Зелений |
| Максимальна дальність стрільби | 12 м |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 660 ₴


