Ігровий набір Май литл Поні з аксесуарами Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 28245
365 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казкове поні з популярного мультфільму готове до нових пригод! Яскрава грива, зоряна накидка, чарівна палиця — дизайн іграшки точно відтворює головні риси казкового поні. Набір містить різні аксесуари, без яких буде важко підтримувати казковий образ. Поні прикрасить іграшкову колекцію малюків і наповнить дозвілля новими казковими сюжетами! Висота поні 15 см.
Особливість:
- виска якість виготовлення іграшки;
- набір містить поні та аксесуари;
- іграшка виготовлена зі щільної гуми;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Гума |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 365 ₴
