Лялька принцеса Софія 24 см Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 28251
277 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милі ляльки з культового мультсеріалу про дивовижних принцес стануть перлиною Вашої іграшкової колекції!
Дизайн кожної красуні натхненний популярними серед дітей казками та легендами.
Оригінальні іграшки точно сподобаються шанувальникам мультфільму та додадуть веселощів звичайним іграм Вашої дитини!
Особливості:
- стильний неповторний дизайн;
- найпопулярніші та найулюбленіші дітьми мультгероїні;
- оригінальні риси обличчя;
- довге шовковисте волосся;
- яскраве тематичне вбрання, яке відповідає кожному мультгерою;
- аксессуар у формі милого гребінця;
- допоможе придумати та відтворити яскраві казкові сюжети та ігрові сценарії;
- виготовлені з первинного пластику та пофарбовані в характерні кожному герою кольори.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- висота ляльки — 24 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки - 15 x 5 x 27.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 24 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 277 ₴
