Набір роботи трансботи Цифри-трансформери Deformed Gogo Series Блок 5 штук 1 3 4 5

- Немає в наявності
- Код: 28262
542 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абсолютно оригінальна колекція трансформерів виготовлена у формі цифр і математичних знаків! До набору увійшло 5 чисел, кожен із яких трансформується у свій унікальний бойовий тип транспорту. Але на цьому особливості не закінчуються. Усі мініроботи можна об'єднати в одне ціле й отримати потужного бойового робота. З такою захопливою іграшкою ваш маленький шанувальник трансформерів може відтворювати найцікавіші та неповторні ігрові сюжети!
Особливості:
- У наборі 5 неповторних мінітрансформерів
- Унікальний і сучасний дизайн
- Захоплива трансформація в одне ціле
- Кілька варіацій збирання у великого робота
- Розвиває дрібну моторику рук, логіку та математичні навички
- Знайомить із поняттям цифр і арифметики загалом
- Виготовлена з первинного пластику та пофарбована в яскраві кольори
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Блок 5 шт: цифри 1, 2, 3, 4, 5
- Висота великого робота (з 5 блоків): 24 см
- Висота цифри: 14 см
- Паковання: Блок
- Габарити упаковки: 31 х 11 х 15 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 240 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 542 ₴


