Музична грашка Паровоз для малюків

-21%
- Готово до відправки
- Код: 28265
528 ₴
419 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий потяг для маленьких колекціонерів транспортних засобів. Прозорий корпус відкриває таємницю складного механізму: яскраві шестерні різного кольору та розміру. Барвистий калейдоскоп поїзда доповнюють додаткові ефекти - підсвічування, музичний супровід. Але це ще не все! Під час увімкнення ефектів, паровоз і всі елементи механізму починають рухатися. Збирайте транспортну колекцію разом із нами! Габарити паровоза 15 х 11 х 10 см.
Особливість:
- виконана з міцного пластику;
- прозорий корпус і яскраві деталі механізму;
- додаткові ефекти: підсвічування, музичний супровід і рух механізму;
- колесо вільного руху, що забезпечує рух іграшки в довільному напрямку;
- рухома димова труба;
- невелике кільце, що дає змогу приєднувати до паровоза вагончики;
Ефекти працюють від 3 батарейок типу ААА (до комплекту не входять);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Транспорт |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 419 ₴



