Інерційна Вантажівка трейлер Тачки

- Немає в наявності
- Код: 28267
444 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер 32788 виготовлена в стилі персонажа популярного мультфільму "Тачки". Машина обладнана інерційним механізмом. У трейлері можна перевозити перегонові машинки — двері трейлера відчиняються. Габарити вантажівки 48 х 8 х 12 см
Особливість:
- Інерційний мемінізм
- Двері кузова відчиняються
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 444 ₴

