Дитячий набір бісеру для плетіння браслетів і прикрас Creative String Beads 6 видів

- Немає в наявності
- Код: 28270
291 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукоділля – відмінний спосіб приємно і з користю провести вільний час. Невеликі деталі, переплітаючись і доповнюючи один одного грою фарб, утворюють неймовірні прикраси, які стануть вдалим доповненням вишуканого образу маленької красуні.
Ігровий набір сприяє розвитку творчих здібностей, уяви дитини, тренує дрібну моторику, спонукає до креативності та забезпечує багато годин цікавої гри.
Особливості:
- у наборі представлені 6 видів перламутрових намистин;
- зручний прозорий органайзер у формі серця;
- набір доповнений волосінню для плетіння;i>
- додатковим плюсом стануть 2 яскраві шпильки для волосся та кулон для намиста.
Характеристики:
- для дітей віком від 5-ти років;
- упаковка – пластикова коробка;
- габарити упаковки - 14×2×14 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creative |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 2 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 291 ₴
