Конструктор військовий корабель IBLOCK АРМІЯ "Фрегат Гетьман Сагайдачний" 1088 даталей (PL-921-395)

- Немає в наявності
- Код: 28272
1 415 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор IBLOCK АРМІЯ Фрегат Гетьман Сагайдачний 1088 датлів дасть змогу дитині самостійно зібрати реалістичну модель українського військового корабля з рухомими деталями. У комплекті є фігурки, за допомогою яких можна розігрувати захопливі сюжети. Власно створена військова техніка подарує дитині яскраві емоції й неоціненний досвід конструювання. Деталі конструктора надійно скріплюються між собою. Сумісний із конструкторами світових виробників.
Особливість:
- Рухливі елементи та знаряддя
Комплектація:
- 1088 деталей
- 4 фігурки,
- інструкція українською мовою;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1088 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 415 ₴

