Дитячий електромобіль із пультом Mercedes-Benz S63 AMG

- Немає в наявності
- Код: 28312
10 809 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Mercedes-Benz S63 AMG. Дизайн електромобіля Mercedes S63 AMG передає максимальну схожість зі справжнім автомобілем S класу від компанії Mercedes. Задньоприводний електромобіль із двома електродвигунами 45W. Керується машинка з кабіни та за допомогою дистанційного пульта. Додатковим плюсом є наявність задніх амортизаторів, що роблять їзду комфортнішою. Шкіряне сидіння має ремені безпеки для малюків. Колеса з м'якого EVA-матриалу. Встановлена магнітола з mp3, SD слот, USB. Запускається з кнопки.
Особливість:
- Шкіряне сидіння
- Задний привод
- Задні амортизатори
- Пульт дистанційного керування (2,4G)
- Ремінь безпеки
- Увімкнення з кнопки
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот, USB
- Валіза ручка
Характеристики:
- Колеса EVA
- Акумулятор 12V 7Ah
- 2 мотори (6V) 45W
- Розмір коробки: 117 х 59 х 36 см
- Вага:21 кг
- Вік від 2 років
- Час їзди 90-120 хвилин
- Час заряджання 10-12 годин
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Радіус дії пульта/брелока | 25 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 28312 |
- Ціна: 10 809 ₴


