Іграшкова рація для дітей Поліція 2 шт.

- Немає в наявності
- Код: 28331
399 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір рацій з антенами для дітей, які мріють про персональний переговорний пристрій. Ця іграшка дійсно допоможе хлопчикам спілкуватися під час ігор і вони отримають досвід того, як працювали пристрої такого типу до появи стільникового зв'язку. Радіус дії іграшки до 10-15м. Працює на батарейках. Випускається у версії для ігор у поліцейських. Набір рацій може довести будь-яку гру хлопчиків до справжньої, неймовірної пригоди. Цей ігровий набір містить дві рації. Висота рацій — 20 см. Розмір упаковки: 18 х 32 х 4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БАТЕ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рація |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Висота | 20 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 2 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 399 ₴

