Пожежна машина на радіокеруванні з водяною помпою

- Немає в наявності
- Код: 28333
1 124 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова пожежна машина на радіокеруванні зроблена в масштабі 1:24. Іграшка рухається у всіх напрямках: вперед, назад, повороти вправо та вліво, а також обертання водяної гармати вліво та вправо на 45 градусів, стріляння водою, демо-режим. Керування здійснюється натисканням відповідних кнопок пульта. Є світлові ефекти.
Комплектація:
- пожежна машина;
- пульт керування;
- акумулятор;
- зарядний USB-пристрій.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- пульт працює від 2 батарейок типу АА (не входять до комплекту);
- розмір машини: 31 х 10.5 х 16 см;
- паковання — коробка;
- розміри паковання — 47 х 22 х 12.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Пожежна машина |
| Колір корпусу | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 28333 |
- Ціна: 1 124 ₴



