Машина Сміттєвоз на радіокеруванні з підсвічуванням та рухомим кузовом 32 см Зелений

- Немає в наявності
- Код: 28334
1 050 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Сміттєвоза відноситься до ексклюзивної серії машин на радіокеруванні - спецтехніка. Модель виконана в реалістичному дизайні, машинка точно передає основні конструкційні елементи спецтехніки. Дитяча іграшка сміттєвоза виконана в масштабі 1:24 та оснащена акумулятором, який забезпечує до 20 хвилин роботи. Сміттєвоз має світлодіодне підсвічування, може їздити на всі боки. Особливістю моделі є рухомий механізм викидання сміття, який керується за допомогою кнопок на пульті керування.
Особливості:
- Машинка виконана у вигляді сміттєвозу
- Машинка працює від потужного акумулятора
- Повне управління: рух вперед/назад, вліво/вправо
- Кузов сміттєвозу піднімається і опускається за допомогою кнопок на пульті керування
- Яскраве підсвічування передніх фар
- Гумові шини, що забезпечують краще зчеплення з дорогою
- Виготовлена з якісного та безпечного пластику
Комплектація:
- Сміттєвоз
- Пульт керування
- аАкумуляторна батарея
- USB-кабель для підзаряджання
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Матеріал: Пластик
- Масштаб: 1:24
- Довжина машинки: 32 см
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Частота керування: 2,4 GHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт.типу АА на 1,5 V (не входять у комплект)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір коробки: 47 х 22 х 12,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 7 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 050 ₴









