Дитячий розвиваючий килимок із підсвічуванням і музикою Помаранчевий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 28339
763 ₴
688 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий розвиваючий килимок стане чудовою іграшкою для кожного малюка від народження. Стильна та сучасна модель поєднує у своїй конструкції знімні елементи, які легко з'єднуються між собою та піддаються очищенню, у такий спосіб даючи змогу з легкістю транспортувати, збирати та дезінфікувати виріб.
Особливості:
- килимок доповнено музичною панеллю з піаніно;
- 4 об'ємні кнопки підсвічуються чарівним підсвічуванням;
- набір доповнено 5 пластиковими підвісками;
- брязкальця фіксуються на кільце-тримач із простим і зручним механізмом замикання.
Бічна кнопка активує на клавішах піаніно 5 режимів:
- 1. Класичне відтворення нот.
- 2. Мелодії.
- 3. Веселий дитячий сміх.
- 4. Звуки тварин і веселі музичні композиції.
- 5. Звуки ударних інструментів.
Комплектація:
- килимок;
- 5 підвісних іграшок;
- 5 кілець для підвішування;
- м'яка дуга;
- піаніно.
Характеристики:
- для дітей від 3-х місяців;
- музична панель працює від 3х батарейок типу «АА» (до комплекту не входять);
- розмір килимка - 73 х 47 см;
- упаковка - коробка;
- розміри упаковки - 47 см × 7.5 см × 30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3 міс |
| Кількість складових елементів | 13 шт. |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 470 мм |
- Ціна: 688 ₴








