Дитячий ігровий намет Cry Babies у сумці 75 х 75 х 93 см Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 28347
764 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет обладнаний саморозкладним механізмом, легко та компактно складається. Каркас складається з гнучких металевих прутів, що дають змогу буквально одним рухом розкласти та скласти таку конструкцію.
Особливості:
- улюблене місце для ігор дітей;
- можна використовувати не тільки в приміщенні, але й на вулиці в гарну погоду: на дачі, у парку на пікніку або на пляжі;
- легка за вагою, її просто транспортувати та зберігати в складеному вигляді;
- швидко та зручно розкладається й компактно складається;
- тканина легко миється і швидко сохне.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- матеріали: текстиль, метал (каркас);
- розміри — 93 х 75 х 75 см;
- упаковка — сумка на блискавці;
- габарити упаковки — 32,5 х 33,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 750 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 930 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 764 ₴
