Трансформер Тобот Гіга 10+ Tobot Giga mini

- Немає в наявності
- Код: 28348
1 677 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер Гіга-10. Фігурка робота значних розмірів. Висота Тобота 26 см. Розібрана на окремі машинки, стає дуже компактною та зручною для перенесення. Версію тоботу GIGA 10 варто купити для поїздок та подорожей з дитиною. Адже така багатофункціональна іграшка зацікавить та розважить у будь-якій ситуації.
Основні риси моделі:
- Рухомість та легкий хід всіх частин конструкції, що дозволяє точно імітувати рухи мультфільму та багаторазово здійснювати процес трансформації.
- Унікальний дизайн передбачає отримання відразу кількох самостійних транспортних засобів внаслідок демонтажу трансформера.
- Маніпулювання складовими конструктора тренує спритність рук, розвиваючи дрібну моторику.
- Протиударний пластик, а відсутність токсичних матеріалів – повна безпека для дітей.
- У набір входять 2 додаткові елементи з підсвічуванням на грудях, а робота ви зробите таких тоботів як Тобот Т, К, D, V, Z, X, Y.
Трансформація робота дуже проста і не потребує спеціальних навичок. Робот розбирається у сім машинок, у комплекті йде додатковий вертоліт, гіротутер та світловий елемент. Іграшка виконана відповідно до мультиплікаційного героя, тому буде особливо цікава дитині. Розміри упаковки: 45 х 33 х 11 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Легка Хода |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 260 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 1 677 ₴


