М'яка іграшка Казковий Олень Свен Frozen 27 см

- Немає в наявності
- Код: 28363
293 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'які іграшки у формі улюблених мультиплікаційних героїв уже з нетерпінням чекають на нових, фантастичних пригод, які з радістю придумає Ваша дитина!
Особливості:
- іграшка представлена у формі оленя з мультфільму Крижане серце;
- чудова деталізація й гармонійно підібрані кольори;
- петелька з присокою для підвішування;
- виконані з приємного на дотик плюшу.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- висота 27 см;
- матеріал — плюш;
- розмір — 11 х 7 х 27 см;
- без паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 11 см |
| Матеріал | Плюш |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 293 ₴
