Поліцейська машинка металева BMW Auto Expert "Поліцея"

-22%
- Готово до відправки
- Код: 28365
643 ₴
502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова модель сучасного поліцейського автомобіля точно повторює всі деталі свого справжнього аналога. Дизайн машинки враховує все: від тематиичного забарвлення до реалістичних звуків, що виникають під час відчинення дверей або легкого натискання на підвіску. Масштаб 1:32. Машина обладнана потужним інерційним механізмом, що дає змогу неабияк підвищити швидкість пересування.
Особливості:
- повна деталізація конструкції;
- інерційний механізм;
- дверей, капот і багажник відчиняються;
- підсвічування фар і проблискових маячків;
- реалістичні звуки.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- масштаб 1:32;
- всі ефекти працюють від батарейок, що входять до комплекту;
- габарити машинки (ДхШхВ) — 16 х 5 х 6 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 19 × 8 × 9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 502 ₴









