Інтерактивна іграшка для дітей М'яка Собачка Мопс

- Немає в наявності
- Код: 28371
579 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий цуценя породи мопс, який із перших секунд зачарує свого юного господаря виразними, блискучими очима та дуже ніжною плюшевою шерсткою!
Особливості:
- щеня має м'яку плюшеву шерсть;
- під час натискання на корпус милий вихованець ходить, ворушить хвостиком, видає різноманітні звуки.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- працює від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять);
- паковання — у коробці;
- розмір паковання — 17 × 13 × 19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Цуценя |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 579 ₴
