М'яка іграшка Монстрик з короною Райдужні друзі 29 см Зелений

-26%
- Готово до відправки
- Код: 28382
381 ₴
281 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий монстрик із компанії "Райдужних друзів" мріє пограти разом із Вашим милим карапузом! Герой виготовлений у формі персонажа популярної комп'ютерної гри, яку відразу впізнають як дорослі, так і діти. Така весела іграшка точно потішить відданого фаната комп'ютерного всесвіту та допоможе втілити найцікавіші ігрові сюжети!
Особливості:
- милий дизайн популярного персонажа комп'ютерної гри;
- приємний на дотик текстиль і м'яке синтепонове наповнення;
- вишита мордочка та інші декоративні елементи;
- один з монстриків із компанії "Райдужних друзів";
- зручний, компактний розмір дає змогу брати іграшку із собою на прогулянку або подорож.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- висота іграшки становить 29 см;
- паковання — без паковання;
- габарити — 20 × 6.5 × 29 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Наповнювач | Синтепон |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 6.5 см |
- Ціна: 281 ₴
