Бакуган Трансформер Чорний

- Немає в наявності
- Код: 28392
455 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Привіт усім шанувальникам пригодницьких аніме! На Вас чекає фантастичне перетворення маленької кольорової кульки-трансформера на справжнього бойового монстрика. Відчаяні бійці готові до запеклих і цікавих поєдинків. Збери всю колекцію чарівних куль і стань частиною команди героїв аніме.
Особливості:
- настільна або підлогова гра з кульками;
- швидка трансформація;
- розвиває стратегічне та логічне мислення, стимулює розвиток винахідливості та креативності;
- іграшка виготовлена з якісного та безпечного для здоров'я пластику;
- виготовлена за мотивами відомого аніме.
Комплектація:
- 1 кулька-транформер;
- 2 магнітні фішки;
- 2 ігрові карти.
Характеристики:
- для дітей від 6 років;
- діаметр кулі 9 см;
- габарити трансформера 16 х 19 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 9.5 × 9.5 × 9.5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bakugan |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бакуган |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 455 ₴


