Дитячий надувний Басейн Інтекс Intex 166 х 100 х 28 см, об'ємом 90 л від 2 років

-15%
- Готово до відправки
- Код: 28396
675 ₴
577 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн від відомої торгової марки Intex - ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Прямокутний басейн має надувне дно, тому маленьким діткам буде комфортно та м'яко у ньому грати. Висота надувної стінки складає всього 28 см, роблячи виріб безпечним для малюків. Об'єм води, що вміщується, становить 90 літрів, при заповненні на 80%. Завдяки цьому вода швидко нагрівається. Незважаючи на те, що басейн дитячий, не варто залишати малюка одного без нагляду.
Характеристики:
- для дітей віком від 2-х років;
- товщина матеріалу - 0,3 мм;
- форма – прямокутна;
- об'єм – 90 л (при заповненні на 80%);
- розмір (ДхШхВ) - 166 х 100 х 28 см;
- упаковка – коробка;
- габарити упаковки - 24,5 × 23 × 9 см;
- вага – 1,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 90 л |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 577 ₴

