Дитячий надувний Басейн Інтекс Intex 122 х 25 см, об'ємом 150 л від 2 років

-15%
- Готово до відправки
- Код: 28400
397 ₴
337 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн від відомої торгової марки Intex — ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Яскравий принт надувного виробу сподобається маленьким діткам. Басейн складається з 2 самостійних відсіків, кожен із яких обладнаний власним подвійним клапаном. Об'єм вміщованої води становить 150 літрів. Попри те, що басейн дитячий, не варто залишати малюка одного без нагляду.
Характеристики:
- для дітей від 2 років;
- товщина матеріалу стінки — 0,2 мм;
- товщина матеріалу дна — 0,18 мм;
- кількість кілець — 2;
- форма — кругла;
- об'єм — 150 л;
- розмір (ДхШхВ) — 122 х 122 х 25 см;
- пакування — пакет;
- габарити пакування — 26 × 27 × 4 см;
- вага — 0,71 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.71 кг |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 122 см |
| Об`єм | 150 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 337 ₴

