Дитячий надувний Басейн Інтекс Intex 132 х 28 см, об'єм 248 л від 2 років

- Немає в наявності
- Код: 28401
605 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн від відомої торгової марки Intex - ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Яскравий принт надувного виробу, що зображає картину підводного світу з різнокольоровими рибками і водоростями, напевно припаде до смаку маленьким діткам. Басейн складається з 3-х самостійних відсіків, кожен з яких оснащений власним подвійним клапаном. Об'єм води, що вміщується, становить 248 літрів. Незважаючи на те, що басейн дитячий, не варто залишати малюка одного без нагляду.
Характеристики:
- для дітей від 2-х років;
- товщина матеріалу стінки - 0,2 мм;
- товщина матеріалу дна - 0,18 мм;
- кількість кілець - 3;
- форма - кругла;
- об'єм - 248 л;
- розмір (ДхШхВ) - 132 х 132 х 28 см;
- упаковка - пакет;
- габарити упаковки - 26 × 28 × 5 см;
- вага - 1 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 132 см |
| Об`єм | 248 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 605 ₴

