Дитячий надувний круг Інтекс Intex з ніжками 3 види 71 х 76 х 58 см від 3 до 4 років

-14%
- Готово до відправки
- Код: 28415
382 ₴
327 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний пліт-райдер від всесвітньо відомої торгової марки Intex стане улюбленою літньою іграшкою кожного малюка. Плотик-райдер обладнаний надувною іграшкою з кульками всередині, що робить купання з ним ще веселішим та цікавішим. У днищі іграшки є прорізи для ніжок, а широкі борти не дадуть змогу малюкові перевернутися.
Плотик виготовлений із високоякісного вінілу, завтовшки 0,25 мм і призначений для діток 3-4 років. Максимальне навантаження: 23 кг.
Модель представлена в 3 різних варіантах, кожен із яких являє собою яскравий аксесуар для плавання у формі тварини.
Характеристики:
- для дітей від 3 до 4 років;
- 3 варіанти;
- розмір — 71 х 76 х 58 см;
- матеріал — вініл;
- товщина матеріалу — 0,25 мм;
- максимальне навантаження — 23 кг;
- пакування — пакет;
- габарити пакування — 23 × 3 × 25 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Висота | 58 см |
| Діаметр | 76 см |
| Тип | Надувний круг |
| Товщина | 0.25 мм |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 327 ₴









