Пляжне надувне Крісло Матрас Інтекс Intex 2 кольори 160 х 85 см від 12 років

- Немає в наявності
- Код: 28418
661 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне крісло-матрац від відомої торгової марки Intex призначене для тих, хто цінує комфорт і водні розваги. Матрац оснащений зручною спинкою, підстаканником і віконцем. Виріб виготовлено з високоякісного вінілу, товщиною 0,3 мм, що робить його захищеним від дрібних проколів та інших пошкоджень, в порівнянні з більш тонкими моделями. Матрац оснащений 2-ма камерами з двосторонніми клапанами. Крісло-матрац від Intex призначене для дорослих і підлітків від 12 років. Максимальне навантаження - 90 кг. Виріб представлений у 2-х кольорах: білому та синьому.
Характеристики:
- для дітей від 12-ти років;
- максимальне навантаження - 90 кг;
- 2 варіанти забарвлень;
- розмір - 160 х 85 см;
- матеріал - вініл;
- товщина матеріалу - 0,3 мм;
- упаковка - коробка;
- габарити упаковки - 23 × 7,5 × 20,5 см;
- вага - 1,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Тип | Надувне крісло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
- Ціна: 661 ₴

