Пляжний надувний матрас Інтекс Intex Мода 3 кольори 188 х 71 см від 12 років

- Немає в наявності
- Код: 28419
614 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац зможе зробити Ваш літній відпочинок комфортним і незабутнім. Прямокутна форма, надувний підголівник, спеціальна система підтримки (внутрішні перегородки), що не дає змоги матрацу м'ятися, 18 лунок - для склянок з напоями - ось його головні переваги! Навіть у разі проколу він не потоне, оскільки обладнаний двома повітряними камерами.
Характеристики:
- на вік від 12-ти років;
- 3 варіанти забарвлень;
- розмір - 188 х 71 см;
- максимальне навантаження - 70 кг;
- матеріал - ПВХ;
- товщина матеріалу - 0,28 мм;
- упаковка - коробка;
- габарити упаковки - 23 х 7,5 х 20,5 см;
- вага - 1,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.28 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
- Ціна: 614 ₴




