Дитячий надувний Басейн Інтекс Intex 61 х 15 см, об'єм 19 л від 1 до 3 років

- Немає в наявності
- Код: 28444
246 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн Intex «Веселі рибки» призначений для самостійної гри діточок від 1 року. Високі бортики басейну забезпечують комфорт і безпеку малюків. Матеріал - нековзний і м'який. Кумедні малюнки на його дні будуть розважати і радувати малюка під час купання. Виготовлений басейн із міцного вінілу високої якості товщиною 0.20 мм. Дно басейну не надувне, його товщина 0.18 мм. У разі заповнення на 80% місткість басейну становить 19л.
Характеристики:
- для дітей від 1-го до 3-х років;
- 2 варіанти забарвлень;
- товщина матеріалу стінки - 0,2 мм;
- товщина матеріалу дна - 0,18 мм;
- форма - кругла;
- об'єм - 19 л;
- розмір (ДхВ) - 61 х 15 см;
- упаковка - пакет;
- габарити упаковки - 25 × 25 × 3 см;
- вага - 0,23 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 19 л |
| Діаметр | 61 см |
| Висота | 15 см |
| Вага | 0.23 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 246 ₴



