Пляжний надувний матрас Інтекс Intex Серфінг 2 кольори 178 х 69 см

- Немає в наявності
- Код: 28467
913 ₴
Надувний матрац для серфінгу Surf`s up mats від Intex - це унікальна модель, дизайн якої з першого погляду привертає увагу серферів-початківців, а її характеристики дають змогу краще познайомитися з даним видом спорту або просто комфортно й весело проводити час на воді. Виконано такий матрац з вінілу високої якості товщиною 0.30 мм і складається з 2х повітряних камер. Матрац досить міцний і пружний, але водночас легкий завдяки технології Fiber-tech, сенс якої полягає у внутрішній його конструкції з численних волокон. Вони мають унікальні властивості, що забезпечують їх високу міцність. Такі волокна не деформуються і сприяють довгій службі матраца. Клапан 2-в-1 служить для швидкого накачування і скачування за допомогою механічного або електричного насоса. Матрац представлений у двох колірних варіантах.
Характеристики:
- на вік від 8-ми років;
- 2 варіанти забарвлень;
- розмір - 178 х 69 см;
- матеріал - вініл;
- товщина матеріалу - 0,3 мм;
- упаковка - коробка;
- габарити упаковки - 23 х 7 х 24,5 см;
- вага - 1,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 913 ₴


